Кафедра автоматизованих електромеханічних систем

Нагороди та патенти викладачів

Нагороди:

Патенти:
Професор Лисиченко М.Л. за розробку новітніх лазерних нанотехнологій в 2010 році на виставці АГРО -2010 отримав золоту медаль та диплом


А в 2011 році на щорічному Всеукраїнському конкурсі «Барвиста Україна» у номінації
«Кращий товар року-2011»нагороджений дипломом і медаллю
Активно проводять наукові дослідження і працюють над дисертаційними роботами аспіранти  Міленін  Д.М.,  Середін М.Ю.,  а  також  асистенти  Цибух  А.В.,  Сотнік  О.В., Гузенко В.В.


Професорсько-викладацький склад кафедри активно працює з обдарованою молоддю. Так, щороку 20-25 студентів захищають по кафедрі випускні роботи магістра, понад 60% яких виконана на замовлення виробництва.

7 лютого 2012 року було проведене розширене засідання кафедри з участю робочої групи університету в складі Каліберда Л.М., Мегель Л.Г. по підготовці до аудиту з перевірки впровадження системи управління якістю і підтвердити виконання всіх сертифікаційних вимог стандартів ISO 9001: 2008 – надання освітянських послуг.
15  лютого 2012 р. кафедра  успішно  пройшла  аудит   і  підтвердила  якість  надання освітянських послуг у відповідності з вимогами стандартів ISO 9001: 2008.

Перевірка документів


Підведення підсумків


Фото на згадку16 лютого на кафедрі перебувала делегація Schneider Electric на чолі з Антоном Олександровичем Лісняком, інженером по роботі з проектними організаціями по Східному регіону