Кафедра автоматизованих електромеханічних систем

Робота кураторів

Куратори груп від кафедри АЕМС постійно зустрічалися зі своїми студентами у відповідності з розкладом проведення виховних годин. Кожний куратор мав свій план виховної роботи, в якому знайшли відображення основні рекомендації академічного плану виховної роботи та кафедрального, а також були враховані побажання студентів при обговоренні окремих питань. За навчальний рік не було випадків зриву виховних годин ні з сторони викладачів, ні з боку студентів.

Після кожної сесії разом із студентами обговорювались результати сесії та обговорювалися шляхи покращення відвідування занять і навчання.

Важливим фактором у роботі є безпосередній контакт із батьками студентів, спільне обговорення проблем відвідування занять і успішності в підшефних групах. За результатами сесії зі студентами, які були неатестовані або мали велику кількість пропущених занять, проводилася індивідуальна бесіда. Протягом року запрошувалися батьки «проблемних» студентів.

Ефективними методами виховної роботи кафедра АЕМС вважає:

- традиційні зустрічі повного складу кафедри з студентами всіх підшефних груп кожного курсу;

- індивідуальні бесіди викладачів кафедри з питань навчання і організації самостійної роботи;

- робота викладачів в гуртках НДРС і розвиток у студентів творчих здібностей;

- організація зустрічі студентів з видатними людьми;

- особистий приклад викладачів;

- проведення бесід з студентами з питань організації побуту і відпочинку.

За здачу зимової сесії на відмінно кураторами груп оголошена подяка у вигляді листа батькам.

Проведені кураторські години за наступними темами: організація навчального процесу в університеті (зміни у розподілі рейтингу, самостійна робота студентів – пріоритет у навчанні). Результати поточної успішності обговорювалися індивідуально з кожним студентом.

Всі студенти успішно захищають дипломні проекти.

Куратор Гузенко Віталій Вікторович провів екскурсію з трьома групами перших курсів на " Меморіальному комплексі Висота маршала Конєва" (2011р.)
21 травня 2014 р. в університеті був проведений фінальний етап конкурсу "Кращий куратор року". Представником ННІ ЕКТ на конкурсі був куратор 56Е групи доцент кафедри АЕМС Середа А.І. (який на той час працював на кафедрі АЕМС).
Зустріч зі студентами кураторської групи після вдачно зданої літньої сессії та проведення екскурсії по історичним вулицям Харкова. (червень 2015р.)
Кожного року проводиться конкурс творчих робіт студентів «Електричний гарбуз» в якому приймють участь куратори зі своїми групами.Та багато інших організаційних заходів:

http://electrofak.com.ua/post/конкурс-електричний-гарбуз-2015

http://electrofak.com.ua/post/екскурсія-студентів-нні-ект-до-виставково-музейног

http://electrofak.com.ua/post/культурний-захід-для-студентів-1-курсу

http://electrofak.com.ua/post/виховна-година-в-групі-11-е

http://electrofak.com.ua/post/висота-м-конева-гр-11е