Кафедра автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій

Студентське земляцтво Зачепилівського району

При кафедрі автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій створено земляцтво студентів Зачепилівського району, місією якого є тісна співпраця університету з мешканцями Зачепилівського району.

На сьогоднішній день українське село стало одним із передових джерел розвитку всієї економіки країни. Саме в сільській місцевості мешкає дуже багато талановитої молоді.

Земляцтво Зачепилівського району здійснює такі заходи:

– організацію і розвиток ефективного функціонування Ради Зачепилівського земляцтва Університету;

– організація і проведення культурних, освітніх, наукових, спортивних і інших заходів, концертів, фестивалів, кінопоказів, конференцій, круглих столів, форумів, семінарів, дебатів і т.п.;

– розробка заходів направлених на поглиблення співпраці зі школами Зачепилівського районів;

– створення умов для використання науково технічної бази кафедри для розвитку агропромислового сектору  виробництва в районах;

– створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК).

Головою земляцтва обрано студента 3-го курсу інституту енергетики та комп’ютерних технологій Кацая С.Ю., який має хист до науки, вчиться на відмінно, бере активну участь у семінарах та наукових конференціях і є зразковим студентом.

Земляцтвом розроблено бізнес-план кооперативу для одного з підприємств Зачепилівського району, що дасть змогу ефективно вроваджувати наукові здобутки ХНТУСГ і в майбутньому позитивно вплине на розвиток Зачепилівського району.

Куратором земляцтва від кафедри АКіТ є к.т.н., доц. Мірошник О.О., який сприяв створенню земляцтва, регулярно спілкується з мешканцями та керівництвом Зачепилівського району та приймав участь у створенні бізнес-плану СОК.