Кафедра біомедичної інженерії та теоретичної електротехніки

Досягнення та винагороди

Патенти, отримані викладачами кафедри за останні роки:

Нагороди, отримані викладачами кафедри:

З нагоди 80 річчя Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка  Почесною грамотою Харьківської обласної державної адміністрації було нагороджено Косуліну Наталію Геннадіївну завідуючу кафедрою технотроніки і теоретичної електротехніки, доктора технічних наук за вагомий внесок у розвиток аграрної освіти та науки, високий професіоналізм:

ХОДА нагородила д.т.н. професора кафедри ТТЕ Черенкова О.Д. дипломом стипендіата в галузі науки ім. Олексія Никаноровича Соколовського (з аграрних наук) за особисті досягнення в галузі науки, вагомий внесок у вирішення науково-технічних та соціально-економічних проблем Харківської області:

Державне управліня справами національний комплекс "Експоцентр України" нагородило дипломом переможця всеукраїнського конкрсу-виставки "Кращий вітчизняний товар 2013 року" - ХНТУСГ ім. П. Василенка у номінації наука за розробку "Молекулярна акустична техноолгіія та електронні системи контролю в технологічному процесі відтворення тварин". Цю нагороду університет отримав завдяки нашим вченим: Косуліній Н. Г., Черенкову О. Д., Кунденко М. П.:

ХНТУСГ ім Петра Василенка нагородив Косуліну Н. Г. почесною медаллю "За заслуги":

Управління в справах сім’ї, молоді та спорту підвело підсумки ХV міського конкурсу наукових студентських робіт. 14.10.10 в приміщенні Харківської міської ради було проведено нагородження переможців та лауреатів конкурсу. У номінації «Сільське господарство та біологія» студенти нашого університету зайняли призові місця. Серед них: переможець конкурсу Мкртумян Сєван Єнокович (науковий керівник Ляшенко Геннадій Анатолійович); лауреати конкурсу Марченко Катерина Валеріївна та Гапочка Наталія Сергіївна.