Вітання

photo
Вітаємо студента 5–го курсу групи 57 ЕМм ННІ ЕКТ Сухіна Віталія Володимировича з присудженням йому персональної стипендії імені О.С.Масельського

Персональна стипендія була призначена Сухіну В.В. за відмінні показники у навчанні, активну участь в громадському житті інституту і університету та за досягнення в науковій роботі.

За весь період навчання в університеті Сухін Віталій здавав сесії тільки на відмінно. З 1 курсу по т.ч. Віталій є старостою групи, свої обов’язки виконує відповідально та оперативно.

З другого курсу Сухін Віталій займається науковою роботою за напрямком “Первичная обработка шерсти с использованием звуковых колебаний и электромагнитного поля” під керівництвом д.т.н., проф. Косуліної Н.Г., “Перспективи використання світловодів для визначення температури обмоток в електричних машинах «трансформаторах»” під керівництвом д.т.н., проф. Лисиченко М.Л. та “Григорій Сковорода-філософ-мораліст” під керівництвом к.ф.н., доц. Сухих Л.А. З результатами наукових досліджень приймав участь в студентських наукових конференціях “Студентська наукова конференція Белгородської ДСГА” (15 лютого 2011 року), “Молодь та сільськогосподарська техніка у ХХІ сторіччі”, VII міжнародний форум молоді (6-7 квітня 2011 року), „Наукова конференція ННІ ЕКТ” (23 березня 2011 року), ”Сковородинівські читання” (10 листопада 2011), “Наукова конференція ННІ ЕКТ” (22 березня 2012 року). За результатами роботи конференції має п’ять публікації тез.

Дирекція інституту бажає Сіхіну Віталію подальших перемог у житті.

Теги: Вітання