Гала-концерт Дебюту першокурсника

photo
22 жовтня 2015 року в актовій залі в адміністративному корпусі університету по вул. Артема, 44 відбувся традиційний Гала-концерт «Дебюту першокурсника-2015». Студенти 1 курсу ННІ ЕКТ представляли 7 номерів. Серед них були: «Гарячі голови» з танцем «Вставай», Яна Плотнікова та її команда з піснею «Тебе я знайду», Сергій Хрипченко з віршем «Электрофак», народний танець Олексія Федюшко та Вікторії Уварової, «Циганочка з виходом» від акордеоніста Дениса Винника, Мохонько Анна та Сергій Лук’янов зачитали авторський вірш Сергія «Дни календаря» та запальний «Бугі-вугі» від представників єврогрупи.


Окрім першокурсників було ще два номера-сюрпризи від студентів старших курсів нашого інституту. Це танець від Валерії Бібус, Сергія Паламарчука, Влада Теслі, Богдана Бондаренка, Вадима Фоменка та директора ННІ ЕКТ – Мороза О.М., який позитивно сприйняли глядачі, та неперевершений біт-бокс від Влада Теслі.


Фінальну пісню першокурсникам допомагала виконувати студентка 2 курсу Чала Аліна, яка є володарем гран-прі 2014 року.

Глядачам запам’яталися три міми у виконанні студентів групи 34-А Теслі Владислава, Бондаренко Богдана та Фоменко Вадима, які майстерно підтримували веселу та невимушену атмосферу гала-концерту.

По завершенню концерту всі учасники дебюту були нагороджені грамотами, однак найбільшої уваги заслуговує те, що журі конкурсу відмітило нагородами три номери наших студентів: Яну Плотнікову в номінації «Голос університету», Сергія Лук’янова та Мохонько Анну в номінації «Відкриття року», Сергія Хрипченко який отримав подарунок від зав. кафедри культурних універсалій Мазоренко М.О. за особливе позитивне враження.


Хотілося відмітити, що найпалкіші вболівальники та патріоти свого інституту є саме студенти ННІ ЕКТ! Вони найщедріше аплодували та найактивніше підтримували своїх учасників. Окрема подяка голові студентського комітету Євгенію Мотузному, який перед початком концерту підняв бойовий дух всіх учасників, та Даші Холодній, яка не лише допомогла зібратися з духом, а й активно робила з дівчат-учасниць справжніх принцес!

   Щиро бажаємо нашим молодим зіркам подальших злетів, успіхів у навчанні та творчих здобутків!