Сяють посмішки і горять вогні

photo

Сяють посмішки і горять вогні, сьогодні, як і кожного року, студенти ННІ ЕКТ зібрались у затишному, привітному холі на свято, де сяють нові зірки, що запалюють на небозводі студентського культурного життя наші першокурсники.

Чого тільки не побачили наші глядачі: і мелодичні композиції, і красиві пісні про кохання, і запальні пісні «Білі троянди , «Не плач Аліса», також брали участь репери нашого університету та команда КВК із номером «На знімальному майданчику».

Із задоволенням студенти старшокурсники не тільки допомагали у організації концерту, а й самі ще раз показали свої таланти. Захоплюючий танок продемонстрували дівчата із танцювального гурту , а від пісні у виконанні Т. Паламарчук у всіх просто перехопило подих.

Висловлюємо свою вдячність усім, хто брав участь у організації та проведенні цього чудового заходу, а саме Белой Оксані , Пятухі Ганні, Добровольському Олександру, Некрахі Олександру, Мальцевій Поліні та всім членам Студкомітету, а також нашому вельмишановному директорату, що завжди люб'язно допомагає та підтримує.

А найкращі номери наших першокурсників ми побачили на Гала-концерті 15 листопада. Бажаємо успіху вам, наші любі зірочки!


Теги: посмішки студенти свято